Konkurs Piosenki dla dzieci — Eurowizja Junior 2019 – Arena Gliwice… Wiktoria Gabor.

Konkurs Piosenki dla dzieci — Eurowizja Junior 2019 – Arena Gliwice… Wiktoria Gabor.

Mamy następne zwycięstwo w kategorii Eurowizji Junior 2019. Tym razem to my byliśmy gospodarzem tego wielkiego show! Na górnym — po śląsku w Gliwicach. Wydarzenie międzynarodowe — występy całej dziewiętnastki dzieci i młodzieży. To cieszy, że mamy taki potencjał muzyczny juniorów. Powinniśmy być dumni z tego. Nie musimy się niczego wstydzić !

 

Wiki Gabor

Oglądał nas cały świat. Mamy następną miss w konkursie piosenki dla dzieci, Wika Gabor. W roli prowadzących wcieliły się znane postacie takie jak: Ida Nowakowska, Aleksander Sikora i oczywiście nasza zeszłoroczna miss Roksana Węgiel! Wypadła w tejże roli superowo ! Polska wygrała drugi raz z rzędu pierwszy raz- ubiegły rok – 2018 w Mińsku Wow ! Oglądaliśmy wszyscy z zapartym tchem! Roksanę Węgiel – naszą rodaczkę – piosenka: , Anyone I Want to Be”. Teraz Wiktoria Gabor – reprezentantka Polski 2019 r. w Arenie w Gliwicach. Przebój piosenki: ,Superhero.”. Oglądałyśmy obie z mamą z wielką przyjemnością.

 

4 winyle na świąteczny prezent dla fana muzyki

 

Zobaczymy – jak sobie dziewczynka da radę. Zapowiada się imponująco ! Widać, że scena to jej żywioł a publika daje jej adrenalinę! Ma bardzo muzykalną rodzinkę. Ma mocne oparcie w rodzinie. Zresztą, Romowie ”– cyganie są niezwykle utalentowani i muzykalni.

 

 

 

 

Dodaj komentarz