4 winyle na świąteczny prezent dla fana muzyki

4 winyle na świąteczny prezent dla fana muzyki

Szukanie pomysłu na prezent to czasem wielogodzinne skakanie po stronach internetowych. Dlatego chętnie korzystamy z inspiracji i konkretnych produktów podsuwanych nam w sieci. Tak też będzie tutaj. Oto 4 winyle, które sprawią świąteczną radość fanom muzyki.

 

 

1.Mela Koteluk – Spadochron 1LP Czarny

 

Relaksująca, odprężająca, fantastyczna. To tylko kilka określeń na szybko dla tej genialnej płyty. Debiutancki album Meli Koteluk ukazał się w 2012 roku i od razu wzbudził wiele pozytywnych emocji wśród słuchaczy. Płytę cechuje niepowtarzalny bajkowy klimat i przestrzenne brzmienie starannie dobranych instrumentów. Wersja winylowa dostępna jest od 2015 roku. Na płycie znajdziemy 12 utworów w tym takie hity wokalistki jak „Spadochron”, „Melodia Ulotna” czy „Działać bez działania”.

 

 

2.Daria Zawiałow – Helsinki 1LP Różowy

„Helsinki” to drugi studyjny album młodej artystki, który ukazał się 8 marca 2019 roku. Album przez ponad rok był najlepiej sprzedającą się w kraju płytą. Jednak aż do końcówki roku 2020 fani musieli czekać na wydanie winylowe i w końcu jest. Tym razem na rzadko spotykanym winylu w kolorze różowym. Znalazło się miejsce na 11 utworów w tym: „Helsinki”, „Punk Fu!”, „Gdybym miała serce”, ”Szarówka” czy „Hej Hej!”.

 

 

3. Pezet-Noon – Muzyka Klasyczna 1LP

Wydany w 2002 roku album jest jednym z najlepszych w wykonaniu artysty, które zebrał nim rzesze wiernych fanów. Wydany w 2020 roku winyl, należy do kolekcji 33 Obroty, która jest limitowaną serią wznowień albumów hip-hopowych spod produkcji NOON'a ze studia 33 Obroty. Płyta „Muzyka klasyczna” to dopieszczony w każdym kawałku album, który powinien znać każdy miłośnik polskiego rapu. Na analogowej płycie znajdziemy takie kawałki jak: „Re-Fleksje”, „5-10-15”, „Seniorita”, „Ukryty w mieście krzyk” czy „Te same dni, te same sny”.

 

 

4. Depeche Mode – Best Of Depeche Mode Volume One 3LP

Zespołu Depeche Mode przedstawiać nie trzeba. Brytyjska grupa spod znaku muzyki elektronicznej czy alternatywnego rocka, obecna jest na scenie już 40 lat i ma na swoim koncie kilkanaście wydanych albumów. Dlatego możliwa jest kompilacja w stylu „Best Of Depeche Mode Volume One”, na której znajdziemy najpopularniejsze kawałki zespołu. Na trzypłytowym winylowym wydaniu znalazło się miejsce dla takich kawałków jak: „Enjoy The Silence”, „Personal Jesus”, „Just Can't Get Enough”, „Strangelove”, „Walking In My Shoes” czy „Never Let Me Down Again”.

 

Konkurs Piosenki dla dzieci — Eurowizja Junior 2019 – Arena Gliwice… Wiktoria Gabor.