Gra Planszowa World of Tanks Battlegrounds

Czasami warto sobie zagrać w inną wersję tej samej gry. Gry komputerowe wciągają do swojego świata ale też gry planszowe mają udział w zdobywaniu serc graczy. Popkultura z dnia na dzień oferuje coraz więcej produktów, mamy w czym wybierać. Poznaj grę, którą pokochały miliony użytkowników internetu. Jednak tym razem jest ona w tradycyjnej formie papierowej.

 

Miłośnicy gier przeglądarkowych z całą pewnością kojarzą grę World of Tanks. Tym razem możemy w nią zagrać w wersji planszowej. Twórcą jest Wargaming, który wystosował prawdziwy fenomen pod postacią przerobienia gry komputerowej na wersję planszową. Popkultura uwielbia gry planszowe, a z roku na rok przybywa kolejnych miłośników planszówek. Serca graczy nie tylko planszowych cieszą się nową wersją World of Tanks. Jest to wspaniałe medium dla całej rodziny, a może nawet wszystkich znajomych.

Jeżeli kojarzysz grę Wolrd of Tanks to w 2022 roku możesz cieszyć się pełnoprawną planszówką z podtytułem Battlegrounds. Jak działa taka gra?

Poręczne wymiary gry planszowej: 25x23x5 cm, pozwalają zabrać ją ze sobą, tam gdzie chcemy się bawić czołgami. Grafika jest zdumiewająca, mamy ochotę wsiąść do czołgu i walczyć o własną ojczyznę. Do planszówki dostarczono instrukcję w 3 językach: czeskim, polskim i słowackim.

Dowiemy się z niej, że możemy grać w czterech trybach rozgrywki, trzy w grupie i jedną samodzielnie.

W całym opakowaniu dostaniemy również planszę, żetony czołgów, karty maszyn, żetony mechaniki, żetony lokacji i pionki czołgów. Całość sprawia wrażenie ogromnego skupiska żetonów, kart do gry. I bardzo dobrze, bo to sugeruje, że możemy grać w tę grę przez bardzo długi czas.

 

Dla prawdziwych miłośników gier planszowych 2022 rok będzie wspaniałym wspomnieniem. W końcu doczekali się pełnoprawnej gry planszowej World of Tanks. Całość robi wrażenie ogromnie dopracowanej i złożonej gry, która pozwoli się cieszyć rozrywką na długie wieczory.

Inne pomysły na spędzenie wolnego czasu możesz znaleźć na stronie www.dla-faceta.pl